aaa aaa
aaa
Advanced search  

News:

Please login or register.

Login with username, password and session length
Forgot your password?
Pages: 1 2 3 4 [5]   Go Down

Author Topic: 14-12-2011 Grupa D: Lazio vs. Sporting CP [2:0]  (Read 9465 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nikola

• Večiti Laziale
  • FORZA LAZIO!!!!!
Re: 14-12-2011 Grupa D: Lazio vs. Sporting CP [2:0]
« Reply #80 on: 15.12.2011, 20:15:37 »
@ Vex

Posle ovog poljupca, moracu da promenim misljenje.  :D   :* Da ne bude da ne uzvracam.  :D

MonteVerde

• Guest
« Reply #81 on: 15.12.2011, 20:40:20 »
Sta vise, kako se osecate kada Lacio pobedi? I sta vam je u tom trenutku najbitnije. :mig:
 :laz-sal:
Osječam se: "aj dobro ovo smo dobili al moramo se popravit"
Imamo dobar igrački kadar, kakav ima Udinese? Stvar je da 'crno-bijela Barcelona' igra moderan, prilagodljiv nogomet dok Reja ima filozofiju iz 1989.g.
I kakav božji Sculli? Ko je on? Hernanes je prorok i on nemora biti brz. Imamo druge za to. Ledesma je naša uzdanica iz jedne druge priče, od prije par godina kad bi 4./5. mjesto i bio uspjeh. Sad imamo Hernanesa, nadamo se Biondiniju.. Ledesma kolko god da dobro je dao, od njega ne očekujem ništa. Kozak bandera? Šta nije on veliki potencijal? Kao, talent koji se treba samo malo vremena da počne pružat top class predstave? I di su te izvedbe? OK, sad nas je odveo dalje al nevidim neki plan s njim.. Maznut će nam ga neki Udinese i od njega napravit igrača s cijenom a mi se tješimo kako smo jednom ušli u 1/18 EL a roma nema europskih uspjeha.
I opče me briga za Milan u Bologni, dabogda se bili ne izvukli..
Ne kažem da je loše, nije, naglasak je na tome da nismo niš bolji nego u ljeto i Rabotnički..

Toni Laziale

• Vječiti Laziale
  • Moderator
  • Lazijal od: 1998
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Juan Sebastián Verón, Alessandro Nesta (C), Diego Pablo Simeone, Siniša Mihajlović, Dejan Stanković, Alen Bokšić, Angelo Peruzzi, Senad Lulić, Miro Klose
  • Vive Lazialità !!
« Reply #82 on: 15.12.2011, 20:42:17 »
Komicni ste ako tvrdite da nas Lacio treba (i moze) da igra neki atomski fudbal sa trenutnim igrackim kadrom. Ko god to kaze, verujem da ce biti vrlo brzo ismejan. Ajde da igramo brzo, glatko i precizno, ali s kojim kadrom? Hernanes spor, Ledezma i Skuli da ne pricam, Broki je lav, ali ima 35 godina, razumete li to? Alvaro Gonzales i dalje igra promenljivo, zato nije moguce da bude pouzdan clan ekipe, vec pre neki dzoker. Miro nece moci sam, dok Djibril trazi formu i dalje. Kozak je bandera, nije za brzu igru. Kapiten je takodje u godinama. I sa svim tim igracima, mi smo ponovo na deobi treceg mesta u ligi, sa dva boda manje od vodeceg (i odlicnu sansu da postanemo vodeci u sledecem kolu), prosli smo u nokaut fazu Lige Evrope, iako smo strepeli od Vasluja i Ciriha, ali pogledajte malo. PSZ ispao, Kijev ispao, Totenhem na putu do ispadanja. U LE imamo Smancestere, Oly, itd. Respektabilne ekipe, ako ne i bolje od nas.

A vi ako mislite da sa Skulijem i Kozakom u napadu, Ledezmom i Brokijem pozadi igrate napadacki i na "noz" svaki mec i svaki mec pobedite, razmislite dobro. Ediju treba da se klanjate za ucinjeno. Izborio je ucesce u Evropi sa "polovara" sastavom prosle godine, ove godine mozda moze malo bolje. Inter peglaju ove sezone, Milan ima poteskoce, a mislim i da Juveu nece goreti do zore. Zato treba igrati mudro svaki mec, na pobedu, a igra, to se ne racuna. Sta vise, kako se osecate kada Lacio pobedi? I sta vam je u tom trenutku najbitnije. :mig:

Đokice malo više respekta za naš kadar. Olympiakos nikako nije bolji od nas.  :dwarf: :laz-sal:

LA PRIMA SQUADRA DELLA CAPITALE !!

Laki

• VIP Laziale
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Nesta, Simeone, Veron, Signori, Almeyda, Foggia, Marchetti, Candreva, Cataldi, Klose
  • NON MOLLARE MAI
« Reply #83 on: 15.12.2011, 20:54:33 »
Đole ima pravo ..imamo dosta igrača "niđe veze".  075

A Roma la Lazio, c'e solo la Lazio! SSL 1900

Crni Đorđe

• Centurion Primus Pilus
  • Večiti Laziale
  • Lazijal od: 2000
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Roki, Mihajlović, Skaloni, Gonzales, Bjava, Lulić
  • Gospodin, brat i drug Skale
« Reply #84 on: 15.12.2011, 21:05:19 »
Sta vise, kako se osecate kada Lacio pobedi? I sta vam je u tom trenutku najbitnije. :mig:
Osječam se: "aj dobro ovo smo dobili al moramo se popravit"
Imamo dobar igrački kadar, kakav ima Udinese? Stvar je da 'crno-bijela Barcelona' igra moderan, prilagodljiv nogomet dok Reja ima filozofiju iz 1989.g.
I kakav božji Sculli? Ko je on? Hernanes je prorok i on nemora biti brz. Imamo druge za to. Ledesma je naša uzdanica iz jedne druge priče, od prije par godina kad bi 4./5. mjesto i bio uspjeh. Sad imamo Hernanesa, nadamo se Biondiniju.. Ledesma kolko god da dobro je dao, od njega ne očekujem ništa. Kozak bandera? Šta nije on veliki potencijal? Kao, talent koji se treba samo malo vremena da počne pružat top class predstave? I di su te izvedbe? OK, sad nas je odveo dalje al nevidim neki plan s njim.. Maznut će nam ga neki Udinese i od njega napravit igrača s cijenom a mi se tješimo kako smo jednom ušli u 1/18 EL a roma nema europskih uspjeha.
I opče me briga za Milan u Bologni, dabogda se bili ne izvukli..
Ne kažem da je loše, nije, naglasak je na tome da nismo niš bolji nego u ljeto i Rabotnički..
Bolji smo, sasvim sigurno. U pocetku sezone je bilo povuci-potegni, padali smo u igro mnogo cesce. Djenova nas tukla kuci, ali krajem septembra smo stabilizovali igru i zaigrali mnogo bolje. Nelogicno je misliti da od Rabotnickog nismo napredovali, a ipak smo treci u ligi.

Komicni ste ako tvrdite da nas Lacio treba (i moze) da igra neki atomski fudbal sa trenutnim igrackim kadrom. Ko god to kaze, verujem da ce biti vrlo brzo ismejan. Ajde da igramo brzo, glatko i precizno, ali s kojim kadrom? Hernanes spor, Ledezma i Skuli da ne pricam, Broki je lav, ali ima 35 godina, razumete li to? Alvaro Gonzales i dalje igra promenljivo, zato nije moguce da bude pouzdan clan ekipe, vec pre neki dzoker. Miro nece moci sam, dok Djibril trazi formu i dalje. Kozak je bandera, nije za brzu igru. Kapiten je takodje u godinama. I sa svim tim igracima, mi smo ponovo na deobi treceg mesta u ligi, sa dva boda manje od vodeceg (i odlicnu sansu da postanemo vodeci u sledecem kolu), prosli smo u nokaut fazu Lige Evrope, iako smo strepeli od Vasluja i Ciriha, ali pogledajte malo. PSZ ispao, Kijev ispao, Totenhem na putu do ispadanja. U LE imamo Smancestere, Oly, itd. Respektabilne ekipe, ako ne i bolje od nas.

A vi ako mislite da sa Skulijem i Kozakom u napadu, Ledezmom i Brokijem pozadi igrate napadacki i na "noz" svaki mec i svaki mec pobedite, razmislite dobro. Ediju treba da se klanjate za ucinjeno. Izborio je ucesce u Evropi sa "polovara" sastavom prosle godine, ove godine mozda moze malo bolje. Inter peglaju ove sezone, Milan ima poteskoce, a mislim i da Juveu nece goreti do zore. Zato treba igrati mudro svaki mec, na pobedu, a igra, to se ne racuna. Sta vise, kako se osecate kada Lacio pobedi? I sta vam je u tom trenutku najbitnije. :mig:

Đokice malo više respekta za naš kadar. Olympiakos nikako nije bolji od nas.  :dwarf: :laz-sal:

Olimpijakos sam uzeo primera radi. Sto se tice respekta, imam vise i nego dovoljno respekta za nase momke, pocev od Kariza i zavrsno sa Kozakom i Skulijem. Da nemam respekta, ne bih ni bio ovde, niti bih voleo Lacio.   :mig: Samo sam izneo ocigledne cinjenice, ne zelim da precenim (jos manje potcenim) igrace koje brane boje kluba. Vecina ih je imala sasvim dovoljno vremena da se pokaze. Respektujem Edija Reju, respektujem njegovu taktiku, zato sto zna sta moze da se uradi sa ovom ekipom.

Keep calm and Lotito je kriv.

deZio

• Administrator
  • Lazijal od: 2002
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Klose
  • ภ๏ภ ๓๏llคгє ๓คเ
« Reply #85 on: 15.12.2011, 22:14:29 »

Ja lično ne tvrdim da treba da igramo ne znam ni ja šta sa ovakvim timom, ja samo očekujem da igramo posle 2-0 kao i dok je bilo 1-0. Ako taj naš igrački kadar može da igra ok posle 1-0 sa Sportingom, zašto smatraš da je smešno tražiti takav pristup i posle 2-0? Jesu li oni trčali kao ludi protiv Sportinga? Nisu.. Niko ni ne traži da trče kao ludi, već samo da trčkaraju prosečno da bi realizovali neku šansu za polu kontru.. To su par poteza, Cisse tamo jauče u napadu, a ovi naši se dodaju u odbrani.. I bio je u pravu kad se derao na Lulića, vrti se sam oko sebe i onda nazad lopta..
Posle derbija protiv merde kad je Kolarov dao za 4-2, verovatno su mu rekli da se to tako ne radi već da je trebao na 30m od gola da skrene kod korner zastavice, al mlad je još, naučiće.. To se zove želja za pobedom i golovima, a ne želja da ubijaš fudbal iako znaš da Sporting ima 1% šanse da napravi nešto ozbiljnije s obzirom u kakvom je sastavu igrao.. Nije problem da se koči igra kad je neizvesno, ali mi smaramo i kad je sve na utakmici rešeno, to je meni neverovatno...

MonteVerde

• Guest
« Reply #86 on: 15.12.2011, 22:31:04 »
ne želja da ubijaš fudbal iako znaš da Sporting ima 1% šanse da napravi nešto ozbiljnije s obzirom u kakvom je sastavu igrao..  Nije problem da se koči igra kad je neizvesno, ali mi smaramo i kad je sve na utakmici rešeno, to je meni neverovatno...

To je Reja..  :rolleyes:
a brijem i da mu Lotito potiče takvo razmišljanje jer je i on isto ziheraš.
Pages: 1 2 3 4 [5]   Go Up
« previous next »