aaa aaa
aaa
Advanced search  

News:

Please login or register.

Login with username, password and session length
Forgot your password?
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Godišnjica Nebeskoplavih  (Read 439 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Toni Laziale

• Vječiti Laziale
  • Moderator
  • Lazijal od: 1998
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Juan Sebastián Verón, Alessandro Nesta (C), Diego Pablo Simeone, Siniša Mihajlović, Dejan Stanković, Alen Bokšić, Angelo Peruzzi, Senad Lulić, Miro Klose
  • Vive Lazialità !!
Godišnjica Nebeskoplavih
« on: 12.02.2017, 11:14:30 »
[ IMAGE NOT SHOWN - GUESTS CANNOT VIEW ATTACHED IMAGES ]

[ IMAGE NOT SHOWN - GUESTS CANNOT VIEW ATTACHED IMAGES ]

Danas naš forum i facebook stranica slave 9 godina postojanja od 12.02.2008. prolazili smo razna razdoblja i imali, težih, sretnih i tužnih situacija. Forum je bio i ostao tu za sve Laziale koji imaju volje i želje civilizirano diskutirati na sve moguće teme vezane za Lazio, nogomet/fudbal, sport, film, zabavu ma sve moguće teme s jednim izuzetkom a to je politika i naravno uz poštivanje pravila foruma kako bi nam svima bilo bolje.

U tom periodu se prošlo mnogo čega nezadovoljstva radom uprave, osvajanjima kupova, izlascima u Ligu Prvaka, povratku članstva u dosta velikom broju, ispadanju iz Europe, razočarenju, manjku volje za pisanjem, studiranja, raznih stvari. S opravdanjem imamo brzinski Facebook, imamo društvene mreže kao Twitter koji je ograničio broj slova, imamo instagram. Sve je uredno što se tih društvenih mreža tiče ali forum daje dubinu kada postoji iskrena zainteresiranost.

Ove sezone imamo jako dobar tim, mladog trenera koji ima jako veliki potencijal kakvog možda i nismo svjesni a možda jesmo a ipak žalimo za transferima tipa 20, 30 i više milijuna i jednostavno nismo zadovoljni s ovim polako građenim timom prepunom mladih izdanaka našeg kluba koje su iz najbolje generacije koje je upravo Lazio i Simone Inzaghi odgojio.

Sve u svemu forum živi i dalje bilo da smo popularni ili sada nešto manje kad su se pojavile sve te društvene mreže. Forum Nebeskoplavi.com ima bratske stranice srodne i s njima smo sastavni dio Nebeskoplavi zajednice tako da nas možete naći na facebook.com/nebeskoplavi  twitter.com/nebeskoplavi  instagram.com/nebeskoplavi dailymotion.com/nebeskoplavi-com nebeskoplavi.blogger.ba

Nebeskoplavi sretan nam 9 rođendan i da skupa dočekamo procvat našeg kluba u Calciu i najboljim natjecanjima !!

:aero:  :NBP: :rodjkas: :ziveli:
Laziali koji su se zahvalili: veX, deZio, Dusan Jaksic, Žarko, Admiral, Miran, marsal
« Last Edit: 12.02.2017, 12:15:38 by Toni Laziale »

LA PRIMA SQUADRA DELLA CAPITALE !!

veX

• VIP Laziale
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Rocchi, Muslera, Klose, Veron, Ledesma, Keita, Onazi, Cavanda, Diakite
Re: Godišnjica Nebeskoplavih
« Reply #1 on: 12.02.2017, 23:34:58 »
Žalosno da je do ovog došlo. :laz-suze:  Ja sam bio na putu zbog smrtnog slučaja pa se tek sad javljam, ali cijeli dan nitko nije ovu poruku vidio!?
Toni, svaka ti čast za post. Nek nam je sa srećom i da nam forum procvjeta ili makar prestane ovaj pad zainteresiranosti.
Laziali koji su se zahvalili: Toni Laziale
Laziali koji se slažu: Toni Laziale, Admiral

Toni Laziale

• Vječiti Laziale
  • Moderator
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Juan Sebastián Verón, Alessandro Nesta (C), Diego Pablo Simeone, Siniša Mihajlović, Dejan Stanković, Alen Bokšić, Angelo Peruzzi, Senad Lulić, Miro Klose
  • Vive Lazialità !!
« Reply #2 on: 13.02.2017, 00:44:15 »
Hvala Vex uime svih nas i onih kojima je mrsko pisati. Već sam napisao gore, to je vjerojatno zato što ljudi ne vjeruju našim mladim izdancima. Očekuju transfere preko 20, 30 milijuna bez pokrića do propasti kao što je to radio Cragnotti sve do jednom. Danas pregledam arhivu među kojom sam našao dosta fotki naših navijača iz doba Cragnottija. Tada su gospoda bila toliko razmažena da su nosili transparente "Eriksson Vattene" jer eto nisu bili zadovoljni. Nešto kasnije opet "Zaccheroni Vattene" da bi na kraju s toga prešli na "Lotito Vattene". Znači uvijek im nešto fali i ni u jednoj vladavini nisu zadovoljni niti sretni. Eto uskoro se skidaju pregrade pa da vidim šta će im novo pasti na pamet. Vjerojatno će tražiti postotak od kluba za prodaju suvenira (parazitirati na račun voljenog kluba umjesto da se late posla).
 :laz-ziveli: Sempre Forza Lazio !!  :zastava:
Laziali koji se slažu: Miran

ljubo

• Curva Nord
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Mihajlovič, Nesta, Stanković, Veron, Nedved, Kovačevič, Anderson, Klose, Rocchi, Simeone, Claudio Lopez, Peruzzi
« Reply #3 on: 13.02.2017, 20:01:28 »
Dragi Toni. Evo da se i ja malo uključim u vašu debatu pa da kažem par stvari. Nije meni mrsko pisati ovde i ja još uvek podržavam i poštujem sve što ti radiš za ovaj portal. Ali mi je dvoličnost nekih ovde stvarno prevršila svaku meru, pa sam zato odlučio, da ne pišem više. Vedran može ovde zahtevati kazne meni izza leđa i onda ju još dobijem od čoveka koji uopšte ne sudjeluje u nikoj debati ovde na forumu i pojavi se samo tada kad mu Vedran zatraži kaznu. A meni niti jedna reč napisana nije žao i nebih uzeo nazad ništa. E pa Vedrane, ja tebi želim, da ti još napred vedriš na ovome forumu sa svojim komentarima, jer si sa svojim postupcima napravio to, da sada imaš forum samo za sebe. E pa uživaj u njemu.  :cao:

veX

• VIP Laziale
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Rocchi, Muslera, Klose, Veron, Ledesma, Keita, Onazi, Cavanda, Diakite
« Reply #4 on: 13.02.2017, 21:54:25 »
Ne baš dragi Ljubo. Da je tako kako ti kažeš, tj. da sam ja glavni problem ovog foruma, onda vjerujem da bi mi odavno netko od respektabilnijih članova foruma to meni i rekao, bilo osobno ili preko PM. To su članovi - Toni, deZio, Laki, Bodža, Crni Đorđe, Žarko, Dušan, Admiral, Vlada Varvarin, dj90, Miran, Trumpa, zekipula, Ivan85, Nikola, Leo, Kico, Zdravko, Rešad, itd. da ih sad ne nabrajam sve. Nitko od starih članova koji su otišli s foruma nije mene oslovio kao razlog odlaska, a s nekoliko njih se redovno čujem i redovno ih zovem nazad. Znači od svih članova foruma ja s nikim nemam problema osim sa Željkom (iako je i to skoro riješeno) i povremeno s tobom.

Sad imam prijedlog za tebe za boljitak ovog foruma. Ako misliš da sam ja problem i moj način komuniciranja, pošalji mi poruku i napiši kako da to popravim, a ja predlažem da mjesec dana ništa ne pišem na forumu čisto da vidimo hoće li se situacija popraviti. Ako se situacija popravi i forum stvarno procvjeta ja ću ozbiljno poraditi na sebi i popravit se ili jednostavno ostati neaktivan. Šta kažeš na taj prijedlog?

Toni Laziale

• Vječiti Laziale
  • Moderator
  • Vive Lazialità !!
« Reply #5 on: 13.02.2017, 22:26:36 »
Obojica ste dobrodošli članovi foruma baš kao i svi Laziali. Ako se ne možete složiti oko sitnica složite se da se ne slažete i to je to.  :smoke:

Pages: [1]   Go Up
« previous next »