aaa aaa
aaa
Advanced search  

News:

Please login or register.

Login with username, password and session length
Forgot your password?
Pages: 1 ... 4 5 6 7 [8]   Go Down

Author Topic: Serie A 2016/17  (Read 6319 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Cmiki1900

• Capo di tutti capi
  • Junior
  • **
  • Lazijal od: 1900
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Klose,Matri,SMS
  • Roma Merda
Re: Serie A 2016/17
« Reply #140 on: 09.04.2017, 20:36:08 »
Samo pobeda,nereseno nam ne znaci mnogo,opet trebaju dva kiksa Napolitanaca da bi ih prestigli.
Laziali koji se slažu: Toni Laziale

Admiral

• Moderator
  • Lazijal od: 1997
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Christian Vieri, Giuseppe Signori, Pierluigi Casiraghi, Matias Almeyda, Roberto Rambaudi, Diego Pablo Simeone, Marcelo Salas, Angelo Peruzzi, Miroslav Klose, Danilo Cataldi, Felipe Anderson...
« Reply #141 on: 13.04.2017, 15:30:36 »
ZANIMLJIVOST: Danas je zvanično nakon 31. godinu završena Berlusconijeva era u Milanu. Yonghong Li novi vlasnik popularnih Rossonera.

Laki

• VIP Laziale
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Nesta, Simeone, Veron, Signori, Almeyda, Foggia, Marchetti, Candreva, Cataldi, Klose
  • NON MOLLARE MAI
« Reply #142 on: 13.04.2017, 16:21:20 »
da li ce Serie A postati konkurentna nakon godina i godina, da li ce uspjeti da se vrati na mapu evropskog fudbala u narednim godinama, pravo je pitanje sada.. Juve je vec tu, no Inter i Milan s kineskim ulagacima bi takodjer mogli bit ozbiljna prica evropskog fudbala, sto bi moglo znacit da bismo u skorije vrijeme mogli gledat i velika imena evropskog fudbala u Italiji

A Roma la Lazio, c'e solo la Lazio! SSL 1900

Alen Bokšić

• Laziale
  • Lazijal od: 2000
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Alen Bokšić, Hernan Crespo, Tommaso Rocchi, Miroslav Klose, Alessandro Nesta, Felipe Anderson, Matias Almeyda, Marco Parolo, Ciro Immobile, Senad Lulić
« Reply #143 on: 30.04.2017, 17:28:30 »
Ovo danas je velika pobijeda za nas, ali koliko god smo mi bili odlični Roma je bila očajna. Stvarno da se zapitam kako jedna ekipa poput Rome može biti 2. u Serie A.
Neki kažu da se talijanski nogomet vraća, ali teško će se vratiti kad ovakve ekipe budu predstavljale ligu u Europi. Ne želim umanjiti ovu današnju pobijedu, ali pobijedili smo jako prosječnu ekipu koja će sa svojim luzerskim mentalitetom opet doživjeti debakl u Europi. Kad bi se mi  kojim slučajem dočepali Lige Prvaka prošli bi bolje od njih i sigurno nebi padali sa 7:1 na Olimpicu.

Da nije Juventusa mogu misliti kakav bi koeficijent Serie A bio, ali zato ga mi iduće godine popravljamo i idemo u Europsku Ligu po titulu  :avantlaz:

marsal

• Laziale
  • Lazijal od: 1994
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Boksic, Signori, Nesta, Jugovic, Stam...
« Reply #144 on: 01.05.2017, 11:34:04 »
Dobise ovi napolitanski smetljari.. steta.. tesko da ce sad negdje kiksati do kraja.. pogotovo ne 3 puta..
Prije bi mogli Romu usranu stici uz neki "ludi" razvoj dogadjaja.. oni idu Milanu pa docekuju Juve, kad bi izgubili obe a mi dobili obe, bila bi vec "voda u usima"..

Toni Laziale

• Vječiti Laziale
  • Moderator
  • Lazijal od: 1998
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Juan Sebastián Verón, Alessandro Nesta (C), Diego Pablo Simeone, Siniša Mihajlović, Dejan Stanković, Alen Bokšić, Angelo Peruzzi, Senad Lulić, Miro Klose
  • Vive Lazialità !!
« Reply #145 on: 28.05.2017, 23:19:46 »
Kraj sezone 2016/2017 Serie A TIM

[ IMAGE NOT SHOWN - GUESTS CANNOT VIEW ATTACHED IMAGES ]

S.S. Lazio sezonu završava na petom mjestu sa 70 bodova ispod Atalante od koje smo u dva navrata bili bolji a iznad milanskog dua Intera i Milana; Kvalificirali smo se za grupnu fazu UEFA Europa League.

:aero:
Laziali koji su se zahvalili: veX, Admiral

LA PRIMA SQUADRA DELLA CAPITALE !!

Toni Laziale

• Vječiti Laziale
  • Moderator
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Juan Sebastián Verón, Alessandro Nesta (C), Diego Pablo Simeone, Siniša Mihajlović, Dejan Stanković, Alen Bokšić, Angelo Peruzzi, Senad Lulić, Miro Klose
  • Vive Lazialità !!
« Reply #146 on: 29.05.2017, 00:50:57 »
Morao sam napisati pa makar puhao u hladno, volio bih da griješim.  :smoke:

[ IMAGE NOT SHOWN - GUESTS CANNOT VIEW ATTACHED IMAGES ]

Kako možemo nastaviti dalje na ovakav način? Vjerojatno nećemo zadržati najbolje igrače (već imamo alibi "dvije strane" koje se trebaju dogovoriti). Zašto nemamo ambiciju za Ligu Prvaka i dovršimo pregovore s igračima na vrijeme, posebno sa mladim zvjezdama koje imamo. Umjesto toga, moram biti ironičan, pojačat ćemo Inter, Milan i Juventus u pola cijene za Keitu, Bigliu i de Vrija (ako odu tamo posebno u Milano imat će pad u karijeri, znam para vrti gdje burgija neće, ali novac ne igra, pitajte Candrevu, Zaratea i Hernanesa). Imamo Ravela, Brayana and Maua. :/ Deja vu iznova. Bio sam fer od 2005-te. Nikad nisam ovako kritizirao ali sada je bilo jače od mene. Razočaran sam sa serijom izgubljenih utakmica kojima smo pokopali cijelu sezonu. Nadam se da će uprava pokazati da sam u krivu. Sempre Forza Lazio od starog navijača.
Laziali koji se slažu: veX

veX

• VIP Laziale
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Rocchi, Muslera, Klose, Veron, Ledesma, Keita, Onazi, Cavanda, Diakite
« Reply #147 on: 29.05.2017, 09:26:10 »
Dogodine ćemo po već isprobanom receptu. Lagano ćemo proći grupu u LE sa rezervama. U prvenstvu ćemo bit jako dobri do nove godine, onda kreće pad. Iz LE ćemo ispast u 1/16 ili 1/8 finala od neke ekipe tipa Sparta, a u ligi ćemo završit 7. - 10. mjesto, a kup ćemo doći do polufinala ili finala. Onda će krenut alibiji... Išli smo svom snagom na LE, nemamo dobar roster, povrede glavnih igrača i slično.

veX

• VIP Laziale
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Rocchi, Muslera, Klose, Veron, Ledesma, Keita, Onazi, Cavanda, Diakite
« Reply #148 on: 29.05.2017, 09:35:04 »
Sezona je završila tako kako je završila... ali pitanje za sve ... Što bi bilo da se Immobile ozljedio tijekom sezone na mjesec dana?

Toni Laziale

• Vječiti Laziale
  • Moderator
  • Vive Lazialità !!
« Reply #149 on: 29.05.2017, 12:52:29 »
Sezona je završila tako kako je završila... ali pitanje za sve ... Što bi bilo da se Immobile ozljedio tijekom sezone na mjesec dana?
Bilo je perioda kad je imao sitne povrede i kad je bio van forme. To nas je i koštalo. Zato iduće sezone moramo tražiti još dva napadača. Tounkara, Đorđević i Kishna otpadaju svakako jer se s njima probalo pa nismo ništa od njih dobili. Tounkara nije bio na nivou u kom bi dobio priliku. Sad je pitanje hoće li ga Salernitana ili Crotone uzeti a on sam misli da vrijedi više a to na djelu na žalost nije pokazao.

veX

• VIP Laziale
« Reply #150 on: 29.05.2017, 13:22:23 »
Nije nas koštalo to što je bio povrijeđen ili van forme, nego to što nemamo zamjenu. Na to treba obratit pažnju i dovest još jednog napadača.

Toni Laziale

• Vječiti Laziale
  • Moderator
  • Vive Lazialità !!
« Reply #151 on: 29.05.2017, 14:26:20 »
Nije nas koštalo to što je bio povrijeđen ili van forme, nego to što nemamo zamjenu. Na to treba obratit pažnju i dovest još jednog napadača.
Pa između ostalog i to. Sve je to važno. Ni Real Madrid se ne može uzdati samo u Cristiana Ronalda. Vidjelo se šta im se sve događalo kad im on zašteka jer su toliko sjebali navalu da praktično ne znaju upotrijebiti ni Benzemu ni Moratu. Kad oni s toliko love imaju sranja onda je suvišno pričati. Naravno da nam treba najmanje još dva dobra koja bi igrala s Cirom. Keita je više winger pa zato kažem da trebamo napadače jer on nije klasični killer. Nemamo se šta više zavaravati Đorđević, Tounkara, Kishna nisu za Lazia a Rossi je mlad čovjek kome treba dati priliku i on je tu da vreba svoju priliku s klube skupa sa Lombardijem.

Sad fino ćemo vidjeti šta će nam donijeti Mercato. Ne želim biti pesimista po tom pitanju i ostavljam otvoreno upravi da dokaže da mogu bolje i od ovog što je napravljeno do sad. Imali smo propusta ali se toga dosta dobrog napravilo i ne treba biti nezahvalan. Greške koje smo napravili dovođenjem nekih nekompatibilnih sad treba ispraviti, što ranije to bolje. Naći zainteresirane klubove za naše viškove bi bilo poželjno u što ranijem periodu. Vjerujem da će nas Tare iznenaditi ovo ljeto i ne mislim da ćemo se ražalostiti uprkos negativnom pisanju o svemu i svačemu. Treba preživjeti ovo ludilo novinara koji prave račun bez krčmara unaprijed bez povoda.
« Last Edit: 29.05.2017, 14:33:36 by Toni Laziale »

veX

• VIP Laziale
« Reply #152 on: 29.05.2017, 16:44:13 »
Najgore od svega jest što je ove sezone ekipa pokrpana (a ne pojačana), a ostale su nam stare boljke i s tim je napravljen nekakav rezultat i dosta je ljudi zadovoljno. Da je ova sezona bila loša i da smo završili npr. 10 onda bi se moralo pokrpat vezu i napad i dovest zamjenu za Bigliu i konkurenciju Immobileu.

Mali Rossi je po meni dobar. Sinoć je u 20-ak minuta pokazao da će biti nešto od njega. Ima samopouzdanje, dobro se kreće i mislim da bi bio dobar u tandemu s Immobileom jer se on zabije dosta u vrh napada a Ciro vreba iz drugog plana. Samo on je još premlad da bi na njega računali kao na konkurenciju u napadu. Žao mi je što Tounkara nije uspio ili Palombi.

Toni Laziale

• Vječiti Laziale
  • Moderator
  • Vive Lazialità !!
« Reply #153 on: 29.05.2017, 18:03:45 »
Najgore od svega jest što je ove sezone ekipa pokrpana (a ne pojačana), a ostale su nam stare boljke i s tim je napravljen nekakav rezultat i dosta je ljudi zadovoljno. Da je ova sezona bila loša i da smo završili npr. 10 onda bi se moralo pokrpat vezu i napad i dovest zamjenu za Bigliu i konkurenciju Immobileu.

Mali Rossi je po meni dobar. Sinoć je u 20-ak minuta pokazao da će biti nešto od njega. Ima samopouzdanje, dobro se kreće i mislim da bi bio dobar u tandemu s Immobileom jer se on zabije dosta u vrh napada a Ciro vreba iz drugog plana. Samo on je još premlad da bi na njega računali kao na konkurenciju u napadu. Žao mi je što Tounkara nije uspio ili Palombi.
Ček od čega pokrpana? Otišao nam je tek Candreva kojeg smo po meni na vrijeme prodali, jer bi teško za njega uzeli sada nešto. Miroslav Klose je otišao u mirovinu kao legenda a ne kao ovaj penalista Totti koji je na račun svog kluba živio dobrih 5 ako ne i više godina bez nekog doprinosa osim izvođenja penala.

veX

• VIP Laziale
« Reply #154 on: 29.05.2017, 20:43:32 »
Pokrpana u smislu da je dovedeno nešto, ali to nije pojačanje, nego samo krpanje. Gledaj kako je riješeno pitanje napada. Otišli Matri i Klose, ostao impotentni Đorđević i oni dovedu samo Immobilea. Mi sa 2 napadača prođemo sezonu.
Laziali koji se slažu: Admiral

Admiral

• Moderator
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Christian Vieri, Giuseppe Signori, Pierluigi Casiraghi, Matias Almeyda, Roberto Rambaudi, Diego Pablo Simeone, Marcelo Salas, Angelo Peruzzi, Miroslav Klose, Danilo Cataldi, Felipe Anderson...
« Reply #155 on: 29.05.2017, 21:31:07 »
Uz to, nikad nije dovedena zamjena za Candrevu. Ispalili smo za Thauvina, a kasnije i za Dirara. Luis Alberto svakako nije alternativa za gore pomenutog, lik je centralni ofanzivni vezista. I dan danas mi nije jasno zbog čega smo ga angažovali. Za šta je projektovan?

Candreva je npr. otišao za 22 mln, Onazi za 4-5 itd. Pitanje je da l' je ista suma otrošena na pojačanja koja su došla prošlog ljeta. I ovog' možemo očekivat' sličan scenario.

Toni Laziale

• Vječiti Laziale
  • Moderator
  • Vive Lazialità !!
« Reply #156 on: 29.05.2017, 22:10:53 »
Uz to, nikad nije dovedena zamjena za Candrevu. Ispalili smo za Thauvina, a kasnije i za Dirara. Luis Alberto svakako nije alternativa za gore pomenutog, lik je centralni ofanzivni vezista. I dan danas mi nije jasno zbog čega smo ga angažovali. Za šta je projektovan?

Candreva je npr. otišao za 22 mln, Onazi za 4-5 itd. Pitanje je da l' je ista suma otrošena na pojačanja koja su došla prošlog ljeta. I ovog' možemo očekivat' sličan scenario.

Doveden je Kishna koji nije ispunio očekivanja. Nekad budu zajebi nekad ubodi tako je to u surovom svijetu kapitalizma.

Admiral

• Moderator
« Reply #157 on: 29.05.2017, 23:03:26 »

Doveden je Kishna koji nije ispunio očekivanja. Nekad budu zajebi nekad ubodi tako je to u surovom svijetu kapitalizma.

Kishna je došao pretprošle sezone. Pišem o prošloj.
Pages: 1 ... 4 5 6 7 [8]   Go Up
« previous next »