aaa aaa
aaa
Advanced search  

News:

Please login or register.

Login with username, password and session length
Forgot your password?

Poll

Podržavate li IRR ?

Da
- 55 (2%)
Da, ali mi smeta njihovo političko opredjeljenje
- 16 (0.6%)
Ne
- 7 (0.3%)
Suzdržan sam
- 13 (0.5%)

Total Members Voted: 27

Pages: 1 ... 6 7 8 9 [10]   Go Down

Author Topic: Irriducibili  (Read 20563 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Toni Laziale

• Vječiti Laziale
  • Moderator
  • Lazijal od: 1998
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Juan Sebastián Verón, Alessandro Nesta (C), Diego Pablo Simeone, Siniša Mihajlović, Dejan Stanković, Alen Bokšić, Angelo Peruzzi, Senad Lulić, Miro Klose
  • Vive Lazialità !!
Re: Irriducibili
« Reply #180 on: 22.05.2017, 12:12:47 »
Mislim da je ovo već previše. Svakom svoje ali od onog transparenta više nije trebalo. Sad s ovim pismima je baš to much. Koliko se puta taj isti Francesco ponašao nesportski i nefer. Pa i nedavno u derbiju u svoj svojoj nemoći nije mogao po stare dane, što kaže stara konjina, ponašati se bolje pa je napucao Wallaca loptom čisto kako bi izazvao reakciju od igrača u igri da dobije isključenje. O ponašanju prema Lazialiama je suvišno govoriti sve one parole na naš račun pa da ne spominjem ono radovanje oko Serie B i slične pizdarije. U suštini on ima komplekse od nas i naših europskih trofeja od kojih on ima samo par sedmica od Manchester Uniteda i Bayerna.  :smoke:
« Last Edit: 22.05.2017, 12:19:40 by Toni Laziale »

LA PRIMA SQUADRA DELLA CAPITALE !!

Laki

• VIP Laziale
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Nesta, Simeone, Veron, Signori, Almeyda, Foggia, Marchetti, Candreva, Cataldi, Klose
  • NON MOLLARE MAI
« Reply #181 on: 22.05.2017, 12:54:03 »
Toni bolan, pa vidis da ga malo vise podjebaju u pismu, a onda mu kao nekome ko je imao vrhunsku karijeru, odaju pocast na tome.. dobro pismo, dopada mi se hehe
Laziali koji su se zahvalili: Toni Laziale
A Roma la Lazio, c'e solo la Lazio! SSL 1900

Toni Laziale

• Vječiti Laziale
  • Moderator
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Juan Sebastián Verón, Alessandro Nesta (C), Diego Pablo Simeone, Siniša Mihajlović, Dejan Stanković, Alen Bokšić, Angelo Peruzzi, Senad Lulić, Miro Klose
  • Vive Lazialità !!
« Reply #182 on: 22.05.2017, 13:33:27 »
Toni bolan, pa vidis da ga malo vise podjebaju u pismu, a onda mu kao nekome ko je imao vrhunsku karijeru, odaju pocast na tome.. dobro pismo, dopada mi se hehe
To sam i ja primjetio ali eto po meni nije on neka ekselencija da mu šaljemo pisma. Bolji efekt bi bila neka javna parola.
 :D

LA PRIMA SQUADRA DELLA CAPITALE !!

veX

• VIP Laziale
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Rocchi, Muslera, Klose, Veron, Ledesma, Keita, Onazi, Cavanda, Diakite
« Reply #183 on: 22.05.2017, 22:27:43 »
Po meni su navijači odlično postupili. Pokazali su da su bolji od njega, a i od njihovih navijača. Podjebali su ga, ali su mu odali počast kako treba. Koliko god on bio đubre oni su opet pokazali da su veći ljudi od njega.  :laz-bravo:
Pages: 1 ... 6 7 8 9 [10]   Go Up
« previous next »