aaa aaa
aaa
Advanced search  

News:

Please login or register.

Login with username, password and session length
Forgot your password?
Pages: 1 [2] 3 4 5 6 ... 19   Go Down

Author Topic: Španjolska - Primera División  (Read 34215 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kojic

• Guest
Odg: Spanjolska Primera
« Reply #20 on: 15.06.2008, 15:43:37 »
Cristiano Ronaldo ce sledece sezone biti novi igrac Real Madrida!!Postoji dogovor izmedju ovog igraca i madridskog kluba,i uskoro bi trebalo da bude javno!!

Nznm sta da kazem......ova 2 kluba su mi odmah poslije LAZIJA :s-osmeh:,ali su mnogo daleko od njega!!
Tako da mi dodje prakticno isto,ali Ronaldo je vise potrebniji Manchesteru nego Real Madridu!!

ivan5558

• Guest
« Reply #21 on: 12.07.2008, 20:47:45 »
 :zastava: Crstiano Ronaldo rob u Manchesteru,kad bi svi igraci im,ali placu kao on. Koji je Blater konj.

ivan5558

• Guest
« Reply #22 on: 13.07.2008, 13:00:34 »
 :zastava: :zastava:Brazilski nogometaš Ronaldinho i još uvijek član Barcelone, prijeti raskidom ugovora sa španjolskom momčadi ukoliko ga ona ne pusti na Olimpijske igre...

Iako je jednom nogom već u Milanu, jer čeka se samo potpis ugovora, Ronaldinho još uvijek nije riješio svoje poveznice s Barçom. No, trudi se to napraviti na bilo koji način.

Josep Guardiola, trener momčadi s Camp Noua, javno se odrekao Ronaldinhovih usluga za sljedeću sezonu, no ugovor igrača i kluba još uvijek obavezuje na suradnju do 2010. godine. Unatoč tome što je izvan forme, Ronaldinho se našao na popisu putnika koji će predstavljati Brazil na Olimpijskim igrama.

Barceloni se ta ideja ne sviđa, budući da će katalonski klub u to vrijeme igrati treće pretkolo Lige prvaka, a ostane li nekad najbolji svjetski nogometaš član kluba, jasno je da bi mogao biti potreban momčadi.

Kako piše brazilski list O Globo dođe li do takve situacije Brazilov veznjak će raskinuti ugovor.

Inače, Ronaldinho je još uvijek u domovini iako pripreme Barcelone počinju u ponedjeljak.

TransX

• Guest
« Reply #23 on: 15.07.2008, 16:16:55 »
ja isto volim real, sam nek dođe on. a manchester baš i ne, bolji mi je chelsea

ivan5558

• Guest
« Reply #24 on: 16.07.2008, 04:58:55 »
 :zastava: :zastava: :zastava: Ne razumijem kako ti je bolji Chelsea. Zar neko moze navijat za taj klub. Man Utd ima tradiciju.

TransX

• Guest
« Reply #25 on: 17.07.2008, 18:43:58 »
zato jer Chelsea prije baš i nije bio nešta. Onda je došao Abramović pun para od nafte i lansirao ih u vrh engleskog i svjetskog nogometa. i nije ispao baba pokupovavši sve najbolje ko real već je potražio manje poznatije talentirane igrače ( npr. mutu, drogba, duff... ). Man. United ima tradiciju, al oni nisu tip kluba kakve ja volim.

Real mi je isto dobar, da ne biste slučajno mislili nešto krivo il drugačije, puno su mi draži od Barce 

Kojic

• Guest
« Reply #26 on: 17.07.2008, 20:08:43 »
zato jer Chelsea prije baš i nije bio nešta. Onda je došao Abramović pun para od nafte i lansirao ih u vrh engleskog i svjetskog nogometa. i nije ispao baba pokupovavši sve najbolje ko real već je potražio manje poznatije talentirane igrače ( npr. mutu, drogba, duff... ). Man. United ima tradiciju, al oni nisu tip kluba kakve ja volim.

Real mi je isto dobar, da ne biste slučajno mislili nešto krivo il drugačije, puno su mi draži od Barce 
Pa navija se srcem,a ne za onoga ko ima vise para :mig:

TransX

• Guest
« Reply #27 on: 17.07.2008, 20:18:44 »
ne navijam za njih, više simpatizer...

ima bar 5 klubova kojih sam simpatizer, navijam samo za jedan

no hajde silazimo s teme, a tema je Primera... mislim da će Real ponovo osvojiti naslov

serbian wolf

• Guest
« Reply #28 on: 23.07.2008, 14:31:22 »
Mislim da se Real konacno uozbiljio i da ce ove sezone biti prvak, kada misli da se uozbiljio pre svega to se odnosi sto ne ide na glupave turneje po Aziji sto ga je kostalo prvenstva ranijih godina  jer kako spremiti ekipu kad svaka 2-3 dana leti avionom  i igra prijateljske utakmice radi para . Barsa izgleda rasprodaje ekipu i verovatno ce sledece sezone da opet pravi tim, prodajom ronaldinja cini mi se su pokazali da ce rekonstruisati ceo tim tako da ne verujem da ce biti neka ozbiljna pretnja za Real

liberi

• Guest
« Reply #29 on: 23.07.2008, 14:38:36 »
ma samo da kažem,a valjda to znate,pa laziali su prijatelji sa realom i chelsea-om,a meni su već duže vrijeme simpatični :zastava:

TransX

• Guest
« Reply #30 on: 23.07.2008, 19:07:37 »
Barcelonu mrzim jer igrače mjenja kao da su roba, znate onak sezonski. ljetna, zimska garderoba... jadni su mi, a real madrid je oduvijek bio u vrhu svjetskog nogometa, i znaju kako s igračima

deZio

• Administrator
  • Lazijal od: 2002
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Klose
  • ภ๏ภ ๓๏llคгє ๓คเ
« Reply #31 on: 25.07.2008, 08:45:16 »
Barcelonu mrzim jer igrače mjenja kao da su roba, znate onak sezonski. ljetna, zimska garderoba... jadni su mi, a real madrid je oduvijek bio u vrhu svjetskog nogometa, i znaju kako s igračima
Ne slažem se.... Obično za Real kažu da koji igrač hoće da uništi karijeru samo neka pređe u Real... Ali ipak draži su mi od Barse, ne znam zašto...

TransX

• Guest
« Reply #32 on: 25.07.2008, 13:21:28 »
da real uništava igrače.. da to su i meni neki rekli, al to samo oni koji vole barcu :)

Dusan Jaksic

• Večiti Laziale
  • Lazijal od: 1999
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Mihajlovic, Ledesma, Radu, Klose
  • UZ LAZIO DO SMRTI
« Reply #33 on: 25.07.2008, 13:47:32 »
ja sam pre voleo barsu,ali sad ne!mislim da i jedni i drugi unistavaju igrace.samo dovlace sto vise,ali bez uspeha..........

serbian wolf

• Guest
« Reply #34 on: 25.07.2008, 14:17:31 »
u pravu si za to unistavanje igraca , to je politika kluba dovedu nekog asmo da ga ne bih kupila konkurencija odnosno da neki tim ne bude previse jak . Evo ja imam primer iz srbije Tajkovic je bio jedan od najbolojih igraca igrao za Zetu hteli  da ga kupe vosa i partizan na kraju ga kupi zvezda za velike pare a covek nikada nije dobio pravu sansu proveo vise vremena na klupi i tribinama.Cini mi se da je tako bilo i sa Baptistom nije se bas puno naigrao.

Kojic

• Guest
« Reply #35 on: 25.07.2008, 16:33:38 »
u pravu si za to unistavanje igraca , to je politika kluba dovedu nekog asmo da ga ne bih kupila konkurencija odnosno da neki tim ne bude previse jak . Evo ja imam primer iz srbije Tajkovic je bio jedan od najbolojih igraca igrao za Zetu hteli  da ga kupe vosa i partizan na kraju ga kupi zvezda za velike pare a covek nikada nije dobio pravu sansu proveo vise vremena na klupi i tribinama.Cini mi se da je tako bilo i sa Baptistom nije se bas puno naigrao.
Da,ali i on je sam kriv,jer voli Zvezdu,i samo je htio za nju da igra......Dok je u Zeti RASTURAO!!

Nikola

• Večiti Laziale
  • FORZA LAZIO!!!!!
« Reply #36 on: 25.07.2008, 20:33:42 »
                                     Đovani dos Santos u Totenhemu

Engleski fudbalski premijerligaš Totenhem potpisao je u petak ugovor sa mladim meksičkim napadačem Đovanijem dos Santosom koji je prošle sezone igrao u dresu šspanske Barselone, prenose britanski mediji. Kako je precizirano, londonski klub je Barseloni platio 8,6 miliona funti na ime obeštećenja za perspektivnog 19-godišnjeg fudbalera, čiji ugovor sa Totenhemom važi pet godina.

Na zvaničnom sajtu španskog kluba objavljeno je da će Barselona dobiti 10 odsto od transfera ukoliko Meksikanac napusti Totenhem.

Dos Santos, koga uz Bojana Krkića smatraju za najtalentovanijeg igrača Barselone, priključen je prvom timu Katalonaca tokom prošlog leta. U prethodnoj sezoni je u dresu Barselone nastupio na 28 mečeva i postigao tri gola, dok je za A reprezentaciju Meksika odigrao pet utakmica.

NE MOGU DA VJERUJEM!!!CELNICI BARCELLONE MORA DA SU POLUDJELI CIM PUSTAJU OVU DJECU DA IDU IZ KLUBA!!
NZNM DJE VODI DANASNJI FUDBAL :ne-znam: :ne-znam:

sumnjivo je sve to....  :nono:  :nono:  :nono:    :ne-znam:  :ne-znam: citao sam pre nekoliko meseci da dos santosa hoce chelsea,a barsa nije htela da ga da ispod 60mil.......  :nono:  :nono:  :nono:

FORZA LAZIO!!!!

Dusan Jaksic

• Večiti Laziale
  • Lazijal od: 1999
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Mihajlovic, Ledesma, Radu, Klose
  • UZ LAZIO DO SMRTI
« Reply #37 on: 03.11.2008, 21:57:09 »
ja mislim da ce biti neizvesno do samog kraja ima dosta kvalitetnih ekipa,sto se i pokazalo na samom pocetku!!!

deZio

• Administrator
  • Lazijal od: 2002
  • Omiljeni igrač(i) Lazija: Klose
  • ภ๏ภ ๓๏llคгє ๓คเ
« Reply #38 on: 03.11.2008, 22:27:16 »
ja mislim da ce biti neizvesno do samog kraja ima dosta kvalitetnih ekipa,sto se i pokazalo na samom pocetku!!!
Upravo tako. Navijamo za Real... :s-osmeh:

milos92rocchi

• Guest
« Reply #39 on: 11.12.2008, 18:07:02 »
ja mislim da ce ove god.biti prva - basrselona  , druga - sevilja . a tek treci real .. mada nikad se ne zna.. :ziveli: :ok:
Pages: 1 [2] 3 4 5 6 ... 19   Go Up
« previous next »